Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox one vs PS 4.Váš názor.

Potřeboval bych poradit ohledně PS 4 a Xboxu one.Do dnes jsem používal už od začátku ps a xboxu jen xbox ale to nové ps 4 mě dost zaujalo.Tak by jsem chtěl váš názor případně co jsi budete kupovat vy + proč.Hledal jsem na poradně a našel jsem téma pouze xbox 360 vs PS 3 tak se ptám.Předem díky.

Zůstanu u PC, ale kdybych měl vybírat mezi PS4 a Xone, tak beru PS4

Důvody: -Je levnější
-Má lepší ovladač : malé reproduktory, 3,5mm jack, dotyková plocha
-všichni se zastávají ceny Xboxu, protože má v sobě kinect, něco jako kinect od Sony bude stát 1400 a to rozhodně neni 100 doláčů
-Četl jsem v hodně článcích, že prý ti co vyrábí hry jsou nadměrně potěšeny z architektury PS4, zatímco Xone má něco z Win8 a ten je docela kritizován (viz. blizzard, který jako protest začal vyrábět hru na OpenGl)
-propracovanější design, není to jen takové video jako Xbox... :-P
-Sluchátka v balení, ty se asi nejspíš budou zapojovat do ovladače (vypadají na to, toť můj názor)
-Řekl bych, že PSka budou mít výhodnější PS plus než MS gold :-)

1. Levnější? Heh....Není a psali o tom na webu, když to přepočítavali.
2. Lepší ovladač? Možná pro malé děcka, nebo někoho kdo má prťavé ruce jako japončíci.
3. Asi neumíš číst, protože tohle rozhodně nikde nepsali. Psali, že u obou je to skoro stejné.
4. Design není propracovanější, je to velice subjektivní a mě se Xbox vždycky víc líbil, protože působí dospěleji.
5. Sluchátka půjdou použít z X360 a zapojují se do ovladače a možná, že budou i obsahem balení, což se zatím neví.
6. Xlive Gold byl vždy lepší. Je celej českej a je tam lepší podpora.
7. Teďka se na netu objevila nová zpráva, že Xbox One dostane buďto více paměti, než PS4 a nebo bude zvýšen takt procesoru.
8. Microsoft je No. 1 se svým Xboxem a nenechá se po úspěšném X360 převálcovat šikmookým PS4.