Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 3 - Dříve bylo úplně v pořádku, nyní problémy se zobrazením, načtením savů a se zvukem...

Dobrý den,

Včera se mi stal opravdu velký problém. Na svém počítači (Win7 Home Premium) mám GTA 3. Dříve jsem ji hrál a vše šlo plynule a dobře. Včera jsem ji zapnul a jako bych stáhnul nějakou mentální verzi. Náhle se přestali načítat savy, ale někdy se mi načetli. Ve hře jsem postřehl špatný zvuk (např. chodec řval jen jednu sekundu a pak se zvuk sestřih). Pokusil jsem se hru několikrát přeinstalovat, ale akorát jsem si pohoršil. Najednou se úplně přestali zobrazovat položky v menu. (ve hře také nešlo couvat s autem a když Claude zemřel tak se úplně zbláznila kamera. Zkoušel jsem si stáhnout patch 1.1 a nic. Není to problém s kompatibilitou s Win7 ? Proč to tedy před tím šlo v pohodě a teď se to blázní ? Neporadíte někdo nějaké jiné patche pro správný chod a kompatibilitu. Děkuji.

Mód tam jeden byl - handling.cfg, kde bylo akorát lepší řízení Doda; to je vše. Po odinstalaci jsem smazal všechny soubory, jednou jsem zapomněl GTA 3 user files v Dokumentech, ale potom už ne. Originál. A konfigurace čeho ? PC mám dost silný, že se mi ani vůbec neseká GTA IV.

Tak jsem se už pořádně naštval a celý jsem to přenastavil (kompatibilita). Nyní se už polovina problémů vytratila. GTA 3 se mi zapne a načte i savy, takže se dostanu do hry. Jediný problém je s tím 1 sekundovým zvukem, jinak tam žádný problém již není!!! Neznáte někdo nějaký patch na zvuk do GTA 3 ?