Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno CoD 4 - Zničeho nic nejdou

Zdravím. Včera jsem hrál CoD 4 a uplne normalne sem je take vypl. Ale kdyz sem potom chtel spustit multiplayer tak mi to hodilo tohle:

Run in Safe Mode?
It appears that Call of Duty 4: Modern Warfare did not quit properly the last time it ran.
Do you want to run the game in safe mode?

This is recommended dor most people.
In will change your system settings but not your controls.
Ano/Ne/Strono

At dám ano či ne. Naskočí mi startovací obrázek CoD 4 a hned zmizí a hra se nespustí. To dělalo na multaku.. Tak sem šel zase na singl. Hrál sem a potom uplně normálně single vypl. Když sem ho chtěl pozdějc zapnout udělalo to to samé co u Multiplayeru. Předtim šel single i Multi. Odinstalace hry ani přeinstalace nepomáhá. Drivery mam nejnovější :(
Lock. (karel)

To v tomhle případě není zásadní věc ne!
To znamená, že když je to černota že už mi neporadíte?
I kdyby to bylo koupené a dělalo to to samé. Berte to z toho pohledu.