Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deadlight, hrál jste to někdo?

211400 (momentálně 48 hodin v -50% slevě)

Některé recenze psaly, že určité pasáže hry jsou načasovány na doraz a vyžadují brilantní reakce hráče. Opakování po selhání prý může být frustrující (vyvolávající až záchvaty zuřivosti spojené s bušením do klávesnice) zkušenost.

Máte-li osobní zkušenosti, sem s nimi.
Díky

upozornil mne na to kolega a kdyz sem si rikal plosinovka tak to ani nahodou . a hele youtube a mam ji koupenou. Diky bohu za KME klavensici za 200 ,-

hraju jako odreagovacka za 6€ to neni spatne ale na nejake to vazne hrani a srovnavani s titulama jako AC COD a BF to asi ne ale sranda to je urcite. jenom je na to treba fakt mit cistou hlavu :-D