Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Metro 2033 (problém se spštěním)

Ahoj poradno právě sem si koupil na steamu metro nainstaloval ale když ho chi zapnou tak mi to napiše že se něco nezdařilo (nepíše co se nezdařilo) a ptáse mně to jestli chi hru spustit v safe modu a když dám ano nebo ne to je jedno tak hra se "stusti" ale monitro mi píše invalid format můžete mi prosím poradit co stím ???
předem díky

Zkus klasiku:
- vypni Steam
- restartuj PC
- zapni Steam
- nechej ověřit cache hry (pravým tlačítkem myši na hru, Vlastnosti, Místní soubory)

Nemáš tam nějaké modifikace? Pokud ano, všechno dej pryč a zopakuj uvedený postup.

teď mi nejede ani windows když yapínám PC tak se normálně zapína a ve chvili kdy by se mnělo ukázat startováni windouwsu nebo co to píše tak orazovka zčerná a pomonitoru mi běhí invalid format. a není to minitorem zkoušel sem na to napojit i jinej a stejně to nejede :( tak nwm

Windows sem už nějak zprovaznil teď mi nejde metro, ale ja ksem říkal když zapnu metro tak se chce zpustit v safe modu a i když mu to povolim, nebo ne tak mi monitor píše invalid(neplatný) formát, ale když zapnu fraps a dám nahrávat tak hru to normálně nahrává. Chyba v monitoru nebude protože jsme zkoušel připojit jiný a stejně to nejde.

Takže, v prvé řadě odinstaluj DirectX 11 i hru samotnou. Pak ji ze Steamu natahej znova, před prvním spuštěním se ti DX11 samo nainstaluje a nakonfiguruje, pak uvidíš. To je akce na docela delší dobu.
Potom můžeme zkoušet další postupy, rad by bylo dost, ale musí se postupně.

Tak nevím. Zkus:
- steamsupport: https://support.steampowered.com/kb_article.php?re f=2909-RNWM-7154
- steamforum: http://forums.steampowered.com/forums/forumdisplay .php?f=770
nebo rovnou výrobce hry.

Stejně si ale myslím, že na vině bude zabordelizovaný či nalomený OS (tos Windowsy po těch svých problémech kompletně přeinstaloval, updatoval a vybavil všemi příslušnými drivery?). Pokud jsi tedy hru opravdu kompletně odstranil a stáhl znova.

Takže ti nefungují Windowsy?
Pokud ano, nebude to problém hry. S dotazem se obrať na pc.poradna.net a popiš ten svůj problém podrobněji, ideálně včetně screenshotů či alespoň přesného znění hlášek. Z toho, cos uvedl tady, se nedá poradit vůbec nic, kromě "odnes to do servisu".