Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Letní slevy 2012 na Steamu: vše sem!

Po dobu letních slev přišpendluji nahoru.

Místo pro upozorňování na výhodné ceny, domlouvání hromadných zvýhodněných nákupů (2 nebo 4 licence). Některé zvýhodněné nabídky platí jen několik hodin (The Community's Choice, Flash Sales), některé celý den (Today's Deals). "Běžné" slevy trvají po celou dobu akce (tedy do 23.7.), ovšem i z těch se mohou stát jednodenní či několikahodinové supernabídky s vyšší slevou.

Ve stejné době je i Bioshock 2 za 4,99€. To už ale bylo vícekrát.

S tím Alanem jsem nalomen, zatím jsem si ho hodil do košíku, ale vyčkávám. Moc netuším, co od toho čekat. Scifi skřety ve hrách, které se snaží vypadat reálně (Crysis, Saints Row 3) moc nemusím.

Těžko říci.
Valve vidí, že lidi hru chtějí, a tak by mohli slevou podpořit její nakupování.

Teď v době letních slev funguje hlasování, kterou ze tří nabízených her zlevnit. Zda je výsledek skutečně odrazem vůle lidu, nemáme jak zkontrolovat. V debatách na steamfóru o tom občas pisatelé pochybují (já si myslím, že Valve "nelže" a vyhraje hra, kterou si hlasující zvolili nejčastěji).

To určitě ne. Ale když nějakou hru má ve wishlistu dlouhodobě třeba desítky tisíc lidí (tzn., že hru chtějí, ale ne za tuto cenu), třeba je to trkne.

Já si do wishlistu dávám hry, o které bych potenciálně mel zájem (i když určitě ne za stávající cenu). Mohu pak pohodlně sledovat z jednoho místa, zda něco není náhodou ve slevě, která je pro mě zajímavá. Některé hry tam klidně vydrží i rok. Mám tam i hry, o které zájem moc nemám, ale u nichž by mě postupné slevňování mohlo případně zaujmout.

Nemůžu nakupovat. Spustím klienta, přihlásim se, pak si vyberu hry a když chci přejít k placení napíše mi chybu -101(nelze se připojit k serveru). Ale ke hrám se přihlásim a hraju. Proč? Už jsem z toho zoufalý, nevíte někdo proč se to děje?

cache a cookies jsou vymazány a modem resetován, klienta jsem přeinstaloval a problém stejný, v klientovi mi to píše chybu -101(nelze se připojit k serveru) a v prohlížeči zas Chyba 101(net::ERR_CONNECTION_RESET): Připojení bylo resetováno, nejspíš to bude teda přetížený, ale trvá to už dýl jak den

Do 19:00 výhodný nákup Falloutů (Flash Sales):

Fallout 3 GOTY (vč. všech pěti DLC) 4,99€ (CZ nevím, mám krabicovku)
Fallout New Vegas Ultimate 9,99€ (samotný N.V. 4,99€), v CZ (ověřeno, mám koupeno v minulé akci)

---
edit: čeština do F3 GOTY (Steam) je řešena tady.

Tak jak jste nakupovali?

Moje sestava:

Tiny Bang Story - 2,25 EUR
1000 Amps - 2,49 EUR
Offspring Fling! - 2,39 EUR
Botanicula - 1,99 EUR
Dear Esther - 1.74 EUR
Fallout 3 - GOTY (vč. 5x DLC) - 4,99 EUR (mám krabicovku, ale jen základní hru)
Falout New Vegas: Lonesome Road DLC - 2,49 EUR (poslední DLC, které mi chybělo)
Q.U.B.E - 2,74 EUR
Civilization V (vč. několika DLC) - 7,49 EUR
Crazy Machines 2: Time Travel Add-On - 2,24 EUR
Alan Wake + American Nightmare - 8,99 EUR
Trine 2 - 3,24 EUR
PixelJunk Eden - 1,40 EUR