Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Splinter cell 3 a Windows 7

Dobrý den,
mám windows 7 a chci si zahrát splinter cell 3, ale tato hra nepodporuje windows 7. Našel jsem návod jak opravit.

1. Install the game

2. Apply: "SplinterCell3ChaosTheoryv1.05NoDVDFixedexeEuroAus"

3. Apply: "SplinterCell3ChaosTheoryv1.05OSFixNoDVDFixedexeEuroAus"

4. Apply: "scct_1.00_to_1.05_america" Patch

5. Play!

došel jsem do kroku 3 ale 4 už nešel uskutečnit. psal chybu že america verzi použit nemůžu. a když jsem použil ten přiděleny k dvd tak to nešlo. Prosím o radu nebo návod jak to zprovoznit. Děkuji

vyřešeno, tady popis pro lidi se stejným problémem v čěštině:

1) Naistalaovat Splinter Cell Chaos Theory
2) Aplikovat patch scct_1.00_to_1.05_euro (je nutné aby to bylo euro!)
3) Zkopírovat update(crack) SplinterCell3ChaosTheoryv1.05OSFixNoDVDFixedexeEur oAus (je duležíte, tento název soubor naleznete na internetu přímo)
4) A nakonec zase zkopirovat update(crack) SplinterCell3ChaosTheoryv1.05NoDVDFixedexeEuroAus (totež jako předchozí)

Všechny předchozí soubory aplikujte do cílového adresáře se hrou.

Ať to dělám zleva nebo zprava... furt mi to nechodí.. ať to crackuju tímhle nebo tímhle... v tomhle pořadí nebo jinak... furt se nic neděje a hra se nespustí...
mám Win7 32bit SP1 na mašině 3 roky starý, jejíž střeva dnes už nejsou zajímavé, leč před třemi roky drahé jak svině.

1) nainstaloval sem
2) patchoval sem na 1.05
3) zkopíroval sem jednu trotlovinu
4) zkopíroval sem druhou trotlovinu
a prt...
hele.. už mě celá ta hra pěkně štve.. neříkejte mi, že za celou tu dobu co je na internetu .. cca 5 let ?? že není normální kvalitní crack od Reloaded nebo od Razora !?!? že se to celou dobu musí dělat takhle??
Noták !! jako ještě chvílu a dopadne to jako s GTA4... taky sem si to radši koupil, než abych se tejden sral s crackem....
Takže jestli tady někdo pro krista pána ví, jak to normálně kraknout a aby to fungovalo, tak to sem prosím vás napiště... a ideálni by bylo aby podoba návodu byla i pro tupce a BFU... p.s.TFG znám.. a už mě celý to hledání správnýho cracku nebaví.....