Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše nejoblíbenější hra.

Zdar

Chtěl bych se zeptat:Jaká je vaše nejoblíbenější a naopak neméně oblíbená hra a u které trávíte nejvíc(Tuším že ve velkém počtu se tu setkáme s Mafíí a San Andreas)

Za sebe:Nejvíc času u Game Boyového emulátoru na N95.Nejoblíběnější asi Mario Advanced a Mario Bros pro NES(Nejedna bezesná noc s mobilem v ruce:-):-))

Nejoblíbenější hra
1.Mafia
2.Stalin Subway
3.Call of Duty 2
4.Mockba to Berlin
5.Všechna NFS kromě Pro Street a Shift
6.Wolfenstein(Spear of Destiny)
7.San Andreas
8.Super Mario Forever
9.World Racing 2
10.Rfactor

Hry které nesnáším
1.Street Legal Racing Redline(I padavost Falloutu 3 není ani zdaleka poloviční jako padavost téhle rádoby hry)
2.GTA IV
3.Mafia 2(Zbytečné vyhazování peněz z okna)
4.Czech Racer
5.Tony Vočko
6.Flat Out 3
7.NFS Pro Street
8.Shifty 1
9.Motor Mash
10.World of Warcraft

Star Wars The old republic, Assassins creed II (všechny serie, ale ACII bylo pro mě něco nového, čili nejlepší díl serie. Ostatní už jsou to samé jen s upravama a jiným příběhem). Star Wars jedi outcast, AvP2

Jedinou hru se těžko hledá, to bych asi zvolil první díl Mafie, která ukázala jak hra má vypadat aby byla pro mě abosolutně nejlepší co jsem kdy hrál.

Ale jinak musím zvolit serie, protože každý díl té či oné má něco do sebe a je těžké říct který je nejlepší:
1. Mafie
2. Grand Theft Auto
3. Uncharted

A jedna zvláštní kategorie patří pro FIFU a pro Pro Evo, protože fotbal hraji každý rok a to se rozhoduji podle toho který aktuální ročník je lepší(posledních x-let vede suveréně FIFA)

Hry, které nesnáším nejsou, spíše nemám rád ty okolo kterých je uměle vytvořen boom a přitom nejsou žádný zázrak.

Pro mě nejoblíbenější rozhodně:
1)Grand Theft Auto: 3, San Andreas, Vice City, IV (čtyřku jsem těď začal a pro mě je to ohromující hra)
2)Need For Speed: Undergoround 2, Carbon
3)Mafia 1
4)Vietcong a Vietcong Fist Alfa
5)Soldier of Fortune 1
6)Battlefield 3(spolu s GTA 4 mam od vánoc)
--------------------------------------------------
A ty méně oblíbené:
1)Soldier of Fortune 2
2)World of Warcraft
3)Far Cry
4)Roller Coaster Tycoon