Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UKRADENÝ ÚČET - PROSÍM POMOC

Ahoj, před cca rokem jsem koupil účet od hry League of Legends za 500kč, před 2 dny mi byl účet ,,odcizen,, od původního majitele( zažádal si o obnovení hesla ), mohu ho dát na policii, když mám důkazy, že jsem účet koupil? :) ( Fotky z chatu na Facebooku ) Děkuji

Záznam v rejstříku? Nebuď směšný. Vždyť nejsi schopen nic dokázat, s nějakým screenshotem z fejsbuku si můžeš tak akorát víš co. Už ty jsi získal účet nelegálně, jeho právoplatný majitel jej jen získal zpět.

Příště třeba budeš chytřejší. Nebo ne a od někoho "koupíš" jiný účet, třeba na Steam.

Zkus jít cvičně na policii, žes měl krásné kolo, které jsi před půl rokem ukradl před sámoškou a nějaká sfiňa že ti ho teď odcizila ;-)

Prostě tě odrbal.. můžeš sice napsat na podporu, ale screeny ti budou k prdu.
Když už hrajete takovéhle s.. exkrementy, tak aspoň opatrně, sami za sebe.

Setkal jsem se osobně s jedním cca 12 letým klukem, který do toho rval neuvěřitelné stovky a stovky Éček (samozřejmě rodičů).. a pak svou blbostí podobně o vše přišel.

Tyhle "hry" jsou jen pro zlost, tahaj z dětí peníze, ty pak po sobě štěkaj na sociálních sítích ve věku, kdy by polovině výrazů ještě neměli rozumět.

Musím říct, že dobře ti tak! Denně potkávám v rankedu hráče co mají nejspíš koupený účet a kazí všem hru. Vždyť samotnému se ti musí hrát špatně proti lepším....
I když to docela chápu pokud si to někdy už nějak více hrál a teď to nechceš vše dělat odznova.... Ale to je prostě ten risk kupování takových účtů.
Když jsem před třemi lety končil s hraním Wowka tak jsem taky prodal vše co šlo prodat.... Postavy na kterých jsem nahrál roky a pak je prodal za 1000kč je směšné, ale šlo mi spíš o to, abych se k tomu už nikdy nevrátil.

Na příště, když si budeš kupovat účet tak první věc, kterou budeš s prodávajícím řešit tak je změna emailu na který je účet přihlášen. Pak je to jen o tom, jak se dohodnete... vždy jsou tady ty věčné spory "První peníze pak dám účet" a opak....
Přece nejde jen tak poslat 500kč on ti pošle přihlašovací nick a heslo a je obchod dokonán :D To je jasné že si to vezme nazpět i když třeba nechtěl. Ale příležitost dělá zloděje.