Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém...asi s grafikou ja už nevim...

Prosím o radu,na PC mám dlouho GTA IV,Need for Speed Most Wanted,Flatout Ultimate Carnage atd...A vše Fungovalo bez problémů...
Stává se mi to,že když si chci zapnout hru viz. výše,mi černá obrazovka,zobrazí se mi asi 1 sekunda z úvodních animací
a bum...Okno zmizí zvuk z ukázky přestane znít a jsem spátky na ploše.
Nic se neděje počítač nepracuje...Prosím o radu

moje sestava:
MB GIGABYTE M720-US3

CPU AMD Athlon 64 X2 7750 BOX

DDR II 1GB 800MHz, CL5 (box) - Zeppelin

DVD-RW Samsung Vypalovačka

HDD 500GB Samsung SpinP. F1P 16MB SATAII/ 300

Gigabyte GEforce 9600GT silent PCIE 1024MB (256B),DDR3,2xDVI,TV out

MidiTower KME ATX CX-5762,USB2.0+A,BLACK + Fortron

ATX-350PNF....it is all:D

ten 350W zdroj je myšlen vážně?

Na Tomshardware naměřili celkový odběr sestavy s 9600GT:

[http://img.tomshardware.com/us/2008/02/21/nvidia_g eforce_9600_gt/bench10.png]

Nediv se, že to ten zdroj po přepnutí do 3D už neustojí a celé to sletí. Na 12V větvi je maximum 18A (a z ní je napájena celá deska (vyjma CPU), disky, VGA) a celé to je tedy velmi blízko hraničním hodnotám zdroje. Pokud je starší, nebo už "načatý", jeho výkon nemusí dosahovat potřebných hodnot, nebo i když jich dosáhne, tak napětí bude tak zvlněné, že už nebude stačit k bezproblémovému provozu.

Jako první bych tedy doporučil (alespoň na otestování) vyměnit zdroj za alespoň 400W Fortrona.