Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu (CS:GO) na tomhle pc?

Čau všichni, chtěl bych se zeptat jestli na tomhle pc rozjedu Goůčko a nakolik FPS (CS:GO) A popřípadě Far Cry 3 Bordelands a tak podobně. :)

CPU- AMD Sempron X4 3850
Grafika-AMD Radeon HD 8280 (2GB)
RAM-4GB DDR3 1,6 GHz
Deska ASUS
Zdroj-500W Approx!
PLS nějáke inteligentní odpovědi předem díky :)
Změna předmětu, původně: help !
Jsem zvědav na inteligentní odpovědi na tuhle inteligentní otázku (Prasak)

Tak na FC3 a Borderlands zabudni. Ten APU ti neutiahne ani CS 1.6. No CS:GO neviem. Pokiaľ GO pracuje so všetkými štyroma jadrami, tak by to mohlo byť trochu veselšie(pri najlepšom 25-30 fps na min. rozlíšení..to isté platí aj o CS 1.6, a samozrejme na low detailoch), ale NIE! Hrať sa to dať určite nebude..ten PC je zásadne na/do office a nie na hranie..