Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Seknutí Far Cry 4 po chvili hraní

Ahoj , mam problem pri hrani Far Cry 4, asi pul hodine se sekne a musim restartovat cely PC , u jinych her se mi to nestava...btw. problemy se zacali objevovat po osazeni i5 3470 misto i3 2120 .. teploty se pri hrani drzi u procesoru 61C a graficka karta 65C,nevim co s tim , hardware neni slaby

Moje sestava :
i5 3470
Msi GTX970
8GB ram

Ale chybu jsem uz nasel , mam na zakladovce starej bios , mam ZK od gigabyte a mam BIOS F8 , ale podpora 22nm procesoru je az od verze F7 , zrejme tim to bude