Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Watch Dogs

Ahoj všichni, já a můj kamarád hrozně toužíme po tom, zahrát si Watch Dogs společně. Já to v pohodě hraji, ale kamarád má snad nevyřešitelný problém, vždy když chce zapnout hru, tak mu to napíše error, něco v podobě : Aplikace se nespustila správně 0xc000007b

Zkoušeli jsme skoro vše, až nám došlo, že může updatovat grafiky. Vše už vypadalo nadějně, ale poté mu to napsalo error s instalací ovladače. Tak jsme zkoušeli starý driver odinstalovat ale k tomu nemáme přístup nebo něco takového. Jsme z toho na prášky :((

Hraju to skoro na ultra a kamarád má skoro stejný PC, takže si nemyslím že by to nešlo. Pokud budete potřebovat jeho HW, napište, protože já nemam náladu z něho tahat ty věci, on na Skypu brečí, takže fakt nemam náladu. :( :D

0xc000007b - Tyhle chyby mi obvykle vyhazovaly upirátěný hry, originály nikdy, takže proto tak soudím.

i installed Watch Dogs PC full game ^^nosTEAM^^ when i try to start game it not responding when i put any crack when i start game it show this error 0xc000007b

a stovky další lidí mají tento problém, co mají nosTEAM atd.

Ale abych nekřivdil tazateli, je mi upřímně jedno odkud hru mají, tak zde je řešení které prý funguje.

http://www.bitdefender.com/support/how-to-solve-er ror-message-"the-application-was-unable-to-start-c orrectly-(0x000007b)-click-ok-to-close-the-applica tion"-1106.html

Zdarec. Hru jsem si stahl na warezu a chtel jsem ji vyzkouset, protoze jsem se na ni moooc tesil. Bohudik mi to zadnou chybu nehazelo ale porad se mi stavalo, ze mi hra spadla. A to skoro ve stejnych mistech. Vzdy kdyz jsem opustil ten stadion, tak v tom baru se mi hra sekla a najednou mi blikla obrazovka a sup byla cerna. Zkousel jsem milion cracku a moznosti a stejne nic. Tak jsem usoudil, ze je to problem v tech crackach a tak jsem byl donucen si hru koupit jeste pred tim, nez-li jsem ji mohl vyzkouset. Hru jdem si dnes koupil pres sluzbu STEAM. Bohuzel je i vyzadovana sluzba uPlay, coz me dost stve. No, abych to neprodluzoval. Hru jsem zapnul probehnul jsem prvni misi, kterou jsem uz mel nachozenou asi stokrat z warez verze a kdyz jsem prisel do baru tak sup a hra se mi sekla stejne. Tak ze mam origo hru a problem stejny :D Jedine co ctu na forech, ze maji vsichni problemy se zapnutim hry nebo s FPS dropy atd. Ale ja mam vse v pohode akorat, ze mi hra proste spadne jakmile vyjdu ven ze stadionu. Tak ze 1500kč v prdeli (pardon).