Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto 0xc000007b error

Zdravim, po preinstalovani pc som si chcel zahrat hru South park stick of truth,
je mozne ze som nemal nainstalovane uplne vsetky ovladace tak mi hra vyhadzovala error s nejakym *.dll suborom,
tak som subor stiahol a skopiroval ho do priecinku system32,
nasledne mi hra zacala vyhadzovat error:
"The application was unable to start correctly (0xc000007b)."
Viem ze to bol asi blby napad kopirovat nieco do priecinku system32,
no dalo by sa to nejak este napravit?
Skusal som instalovat vsetky Microsoft Visual C++ od 2005 po 2013 v 32bit aj 64bit verzii,
najnovsi directx, najnovsi graficky ovladac +samozrejme vsetky ostatne ovladace co mi chybali,
nepomohlo nic z toho.
Pri hre GTA IV mam presne taky isty problem! ine hry v pc nemam tak neviem, no mam taky blby pocit že mi to nespusti momentalne nič :/

S požiadavkami na hry nieje problem
v skratke, intel i5 hasswell, amd hd8750m, 4Gb ram

Please help, uz mi dochadzaju nervy a opatovne preinstalovavat windows uz urcite nechcem! :/

1. Nepíšeš, jaké Windows máš.
2. Windows a hry jsou řádně cracknuté?
3. Dej sem screenshot s "mi hra vyhadzovala error s nejakym *.dll suborom".
4. Instalace operačního systému proběhla kompletně?, tedy včetně aktualizací z windowsupdate a instalace potřebných ovladačů ve správném pořadí, tedy jako první drivery chipsetu a pak zbytek?
5. Kopírovat kdoví odkud (a možná s bonusem malware) chybějící soubory do progfiles rozumné není. Možná tě další přeinstalace OS nemine. V tom případě si při ní dělej zálohy, případná další tě tak bolet nebude (Acronis TrueImage, Norton Ghost apod.)

1. Mam Windows 7 Ultimate 64 bit
2. Gta IV mam kupeny na steame - pusteny inštalovany cez steam
3. no kedže mi ho "vyhadzovala" a už ho nevyhadzuje tak ho neviem screennuť :D
ale ked sa pozriem do historie vyhladavania, chybajuci subor bol "xinput1_3.dll"
4. aktualizacie mam všetky, drivery som inštaloval zo stranky - HP Zaradom, zhora dole :D Teda audio, chipset ...
5. kopiroval som napriklad tieto - bitdefender
Mam zakupeny Eset smart security, stale aktualizovany ofc +free spybot search & destroy,
no ziadny vystrahy mi to nehlasilo, tiez som sa snazil stahovat z overenych stranok aj ked teraz by som to uz nerobil vobec no...