Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WINDOWS 8 - Tomb Raider

Dobrý deň. Tomb Raider: Underworld na Windows 8 ide dobre bez nastavovania kompatibility, takže môžte doplniť váš zoznam. Inštalácia aj spustenie bez problémov.

Ale aby som nezakladal veľa vlákien chcem sa niečo spýtať. Ako na notebooku Lenovo G500 prepnúť grafickú kartu z integrovanej na dedikovanú? Pri spúštaní hry Tomb Raider na tých nastaveniach čo nabehli ako prvé bola na výber iba Intel HD 4000. Hra ide plynulo na ten integrovanej na najvyšších (okrem AA), ale zaujíma ma ako prepnúť na dedikovanu pri iných hrách. Dúfam že to je možné vyriešiť, dostal som tento notebook ako vianočný darček, do školy a občasné hranie. Pozeral som do ovládačov AMD a tam som to nastavil na Maximálny výkon ale na výber je stále len Intel HD 4000. Ďakujem za všetky rady.

Dám tady nahoru, protože tohle je původně "Tomb Raider" vlákno, informace o této sérii. Podrobnosti pak níže. (L-Core)

Tomb Raider: Underworld - funkční bez nastavení kompatibility
Tomb Raider: Legend - funkční bez nastavení kompatibility
Tomb Raider: Anniversary - funkční bez nastavení kompatibility

Změna předmětu, původně: Windows 8 - Tomb Raider: Underworld (L-Core)

Call of Duty 4: Modern Warfare na Windows 8 ide dobre bez nastavovania kompatibility, takže môžte doplniť váš zoznam. Inštalácia aj spustenie bez problémov. Dokonca aj po nainštalovaní s češtinou ide bez problémou.

Ale zdá sa mi že zase ide na integrovanej grafike a nie na dedikovanej. Ako prosim vás zapnúť tu AMD Radeonku?

Ok, ešte mám v pláne vyskúšat tieto hry:
Medal of Honor: Allied Assault: BreakThrough
Medal of Honor: Pacific Assault
Medal of Honor: Airborne
Heroes of Might & Magic 5: Hammers of Fate
Empire Earth (2001)
Empire Earth: The Art of Conquest
Heroes of Might & Magic 3: Complete - Collector's Edition
Kmotr II (The Godfather II)
Prince of Persia: The Sands Of Time
Caesar 4
Black & White (2001)
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel
Fallout 2

A možno ešte nejake dalšie, keď vyskúšam sem napíšem či pracujú pod windows 8.

Medal of Honor: Airborne na Windows 8 ide dobre bez nastavovania kompatibility, takže môžte doplniť váš zoznam. Problém je len s inštaláciou. Pri novšej verzii ovládačov PhysX sa inštalácia nerozbehne. Riešenie je ovládače PhysX odinštalovať a inštalátor hry si nainštaluje staršiu verziu týchto ovládačov. Po nainštalovaní hry si môžete nainštalovať zase novú verziu ovládačov PhysX.