Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při hraní fify

Mám problém, že když nahraji někomu míč tak on ho automaticky kopne pryč, ze začátku hry to není, ale po nějaké chvíli to je. Při hraní Fify 11 mi to taky dělalo spíš je problém někde u windowsu. Prosím nemá někdo z vás podobnotu zkušenost, mnohokrát děkuji. Ještě doplním, že mi to blbne nějak klávesnice u notebooku, např. někdy nemám stisknutý caps lock ani shift a píšu velká písmena, poté co stisknu shift je vše v pořádku.

No pokud ti blbne klávesnice tak to může být tím, takže bych ti doporučoval dát nejdřív klávesnici do pořádku, třeba se tím problém vyřeší, pak bych řešil dále. Já FIFU nehraju, hraju PES a tam v nastavení je, že pokud je hráč ovládán počítačem, tak může sám přihrávat, střílet, odkopávat míč nebo ne, podle toho jak si to nastavíš.