Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry s příběhem

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli by mi někdo neporadil hry s dobrým příběhem... Je jedno jakého žánru nebo náročnosti na PC... Děkuji

Far Cry 1, 2, 3, každopádně 3 je úžas, už to hraju po třetí.
Max Payne 1, 2 3, pokud nejsi přes oldies tak jen trojka, super grafika a super děj. Ta hra má něco přes 30GB tak si zkus představit, kolik děje tam budeš mít.
Elder Scrolls - taky všechny, i když dneska se asi bude hrát už jen Oblivion a Skyrim (každopádně, jakkoliv jsou ty starší retro, je to docela prča)
Assassins Creed - Všechno, nejlepší je dvojka, bavilo mě piplat Enzia od mimina :)

No. To stačí, to máš tak na rok, pak si napiš zas.

Ty taky jinou hru neznáš, když tuto hru cpeš do každýho topicu o příběhu ve hře, co?! Ne, že by to nebyla dobrá hra, sám ji teď hraju, ale příběh není až tak super, spíš vcelku tuctovej. Sice je tam dějový pozadí, ale samotnej děj až tak extra není.

Okrem toho, čo tu už bolo tak - Homefront, L.A. Noire, Original War, Hitman (celá séria), Alpha Protocol, Metro 2033, Metro Last Light, Deus Ex Human Revolution.