Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PES 2012

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli se dá hrát PES 2012 pro dva ? Hledali jsme to s kamarádem a něják jsme to nenašli. Myslíme na jednom PC (klávesnice a joystick/gamepad). Jenomže když já si vyberu tým a on taky, tak může vždy ovládat jen jeden (většinou gamepad)...

Nevíte teda co máme dát, abychom mohli hrát proti sobě? Já na klávesnici, on na gamepadu. Díky..

Jistěže se dá hrát pro dva. Ve složce C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012 (příp.kde jsi hru nainstaloval) spusť soubor settings.exe a nabinduj si jak klávesnici tak i gamepad. Pak už stačí ve hře vybrat zápas, vybrat týmy, a k jednotlivému týmu přiřadit klávesnici a gamepad.