Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PayPal

Dobrý deň. Chcel som zaplatiť normálne pri kupovaní Minecraftu pomocou PayPalu a zrazu my vybehlo že musím tam zadať kreditnú kartu.Tak sa chcem spýať či to inak nejde bez zadania kreditnej karty .

Přihlásíš se do PayPalu myší najedeš na Top UP a vybereš "Top Up Account (instantly)" vybereš banku, vedle do okna zadáš kolik si chceš poslat peněz, dáš dále vybereš PayPal Access dále, mno a pak ti ukáže číslo účtu a VS, dále a už se přihlásíš na Internetové bankovnictví, dnes by to měla mít každá banka