Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde spustit steam

Ahojte lidi. Mám problém, že mi nejde spustit steam. Vypadla mi elektrika a od tý doby to nejde. Píše to "Steam.exe (main exception): CMultiFieldBlob(pSerialized): Bad field - extends past end of blob". Poraďte prosím. Nechce se mi reinstalovat, protože bych musel instalovat všechny hry od znova. Děkuju za všechny nápady a návrhy.

Přesně tak, stačí zálohovat složku s názvem SteamApps, kde jsou všechny tvé hry uloženy a to ve formě, která je kompatibilní s tvou aktuální SW výbavou (přenášíš-li složku s hrami mezi jinými OS, tak to nebude fungovat). Pro začátek zkus Steam ukončit, vlézt do složky Steamu, vymazat soubor ClientRegistry.blob a Steam vyzkoušet.