Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DayZ

Ahoj, zajímalo by mě, jestli si koupím ArmA 2 OA tak nemusím mít základ hry, Arma 2 to je jasný pošlape to.. ale půjde mi po zakoupení ArmA 2 OA mod dayZ i když nemam Armu 2?? Chci hrát mod dayZ a nevím jestli stačí ArmA 2 OA nebo musim mit i zaklad.
Díky

když si koupíš jen ARMA II OA tak nebudeš moct hrát nic :) Operation Arrowhead je přídavek pro ARMU II a DayZ požaduje Základní hru i přídavek.

"Day Z Mod
The Day Z Mod requires Arma II: Combined Operations which is made up of Arma II and Arma II: Operation Arrowhead"

Samozřejmě bez základní hry (ARMA II) nepojede ani přídavek (Operation Arrowhead)

Doporučoval bych koupi této verze... obsahuje osm titulů,za tu cenu krásná koupě :) http://hry-pro-pc.heureka.cz/arma-x-anniversary-ed ition/

Samozřejmě si můžeš pořídit i edici Combined Operation (Plná ARMA II + OA) na Steamu 4639 za přibližně stejnou cenu :)