Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ps3 nebo xbox360

měl bych otázku co je lepší Sony PlayStation 3 Slim New 12GB nebo Microsoft Xbox 360 4GB Black?na wikipedii sem cetl ze xbox má vysokou poruchovost,takze nwm.

ok ale jeste jedna otazecka jak je to stou poruchovostí xboxu? na wikipedii: Poruchovost konzolí xboxu 360 přesáhla dokonce hranici 33% a Xbox 360 se tak stal nejporuchovějším přístrojem v historii herních konzolí a jsou známy i případy, kdy zákazník musel přístroj reklamovat až 13x.