Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem farcry 3 save

ahojte chci se zeptat jestli nevite kde ma farcry 3 save diva sem se na sožku orbit a nemam ji v počitači mužete mi poradit kde ji mužu najít mam original verzi už

google: Make sure you have show hidden files enabled (open whatever folder you want, click "Organize" in the upper left corner then "Folder and search options", "View" tab and under "Hidden files and folders" you enable "Show hidden files, folders or drives". Press OK.

Then the saved games can be found at C:\ProgramData\Orbit\46

cau ko chalani nemozete mi niekdo poslat save zhry prosim pekne pls z dvovodu mi padol raid ak by bol od to som zachranil tie osoby alebo takto skoncil som od tej diky nasiel som ju a zabil som to ho mumaka co stale chcel tu diku dakujem pekne ak sa da na email jurajgreger@gimal.com pekne prosim