Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry po Netu

Ahoj.Můj Pc : 1.7GHz (AMD Sempron Processor 3400+), NVidia Ge Force 7300SE/7200GS, 2GB RAM
A hledám nějakou hru po netu co bych mohl hrát s mými kamarády, spíš s mým klanem.Mohli by jste mi vypsat
co nejvíce her po netu s čím by můj PC neměl nějaké velké problémy ? (Hrajem : CS 1.6,Lolko)

Jsou starší hry, které jsou mnohdy i kvalitní, ale servery pro jejich MP aktivitu jsou již vypnuty, na druhé straně jsou tu starší hry, jejichž servery běží doposud nebo je zde možnost vytvořit si vlastní server/ či hrát přes nějakého alternativního klienta. Tím to se dá reinkarnovat dost her.

Zkus třeba:
Serious Sam
Tom Clancy's Ghost Recon
Titan Quest