Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MMORPG hry

Ahoj heldám nějakou fakt dobrou mmoprg hru něco jako WoW ale v Free a nemusí to žrát na disku 35GB :-)

moje HW konfigurace: AMD Sempron 1.6GHZ-Chová se jak 3GHZ pentium,2GB rám,ATI X550 128mb pixel shader 2.0...
Díky moc:))

Metin sám hraju, a záleží hodně na serveru, páč v lokacích u vyšších lvlů už je potřeba celkem nadupaný PC.
Jak to je s LoLkem a 4 Story nevím. Ale 4 Story prý není moc hratelné, údajně to je jen chabá kopie WoWka.

LoLko je největší kravina kterou jsem hrál. Už jen ta zkratka vystihuje celou hru :)). Prostě LOL! Hra bez smyslu, nějaké obsazování věžiček a podobných kravin, to si myslím může uspokojit v dnešní době jen dítě, nebo nenáročného hráče. Ovšem to je jen můj subjektivní názor.