Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC při zapnutí CS:GO (originalní)

Vypínání PC při zapnutí CS:GO (originalní)

Dobrý den,
při zapnutí CS:GO se mě sekne PC a hned se tam objeví modrá tabulka (že se resetuje PC).

Nevím proč se vždy tato hra restartuje, HW mam dost silný rozjedu tam např. Metro 2033 na full detaily.

procesor AMD FX-6100 6x (3,3)
graficka karta nVidia GeForce GTX 560SE
pamět 8 GB Crucial DDR3 1333 MHz
pevny disk Seagata 2 TB
zdroj 500 W ModeCom Logic
základní deska MSI 870S-C45

Tohle to napíše po zapnutí PC:

Popis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.768.3
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 124
BCP1: 0000000000000000
BCP2: FFFFFA800903B748
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 768_1

Soubory, které popisují problém:
C:\Windows\Minidump\082712-23852-01.dmp
C:\Users\Admin\AppData\Local\Temp\WER-26660-0.sysd ata.xml

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online:
fwlink ... cid=0x0405

Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline:
C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt

Tady je ten soubor ze složky Minidump

Screen modré obrazovky 792885af7c

teploty při zátěži 5b0aa78d5e

Prosím o rady

Pokud to dělá jen ta jediná hra, tak hledej chybu u ní.
(přeinstalovat a dohledat, pokud vyšly aktualizace)
Ovšem podle mě je daleko větší problém ten zdroj -
+5V větev - 3.6 V!
+12 V ... - 13.99 V!
Pokud to dobře ukazuje, tak ten zdroj je krám krámů a koleduješ si o malér.

Analyzovat mini výpisu souborů, které jsou vytvořeny při BSOD dojde. EDIT: Pokud jste v systému Windows 7 (což myslím, že se na základě této verze OS), je to, jak: "Jděte na Start a zadejte" sysdm. cpl "(bez uvozovek) a stiskněte klávesu Enter Klepněte na kartu Upřesnit Klikněte na Spuštění a zotavení systému na tlačítko Nastavení Ujistěte se, že "Automaticky restartovat" je zaškrtnuta Podle Zapsat ladící informace záhlaví zvolte "Omezený výpis stavu paměti (64 kB)" v rozbalovací nabídce box Ujistěte se, že malé Dump Kategorie je uvedena jako "% systemroot% \ Minidump" (bez uvozovek) Klepnutím na tlačítko OK dvakrát zavřete dialogová okna, pak restartovat, aby se změny projevily. " Pak budete muset dostat nějaký jiný software skutečně provést dump čitelné pro vás.

tak ta prohodit nepůjde:-/
Tohle se týká Vaší situace,zkuste,je to ale jen překlad Googlu.

Ten odkaz-to neberu vážně:-)
Zkontroluj chyby na disku,stáhni si nějakej program na otestování pamětí,pokud nemáš antivir,tak to okamžitě naprav,na 1000% máš v PC nějaké svinstvo a pokud nic z toho nepomůže,tuto hru,stejně jako já nepoužívej. Pak zkus přeinstalovat Windows,nasad antivir a pokud se to nespraví a pokud je pečet na bedně neporušená a PC je ještě v záruce-reklamace.

On Mon 27.8.2012 9:55:01 GMT your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\Minidump\082712-23852-01.dmp
uptime: 00:00:20
This was probably caused by the following module: ntoskrnl.exe (nt+0x4B09CC)
Bugcheck code: 0x124 (0x0, 0xFFFFFA800903B748, 0x0, 0x0)
Error: WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR
file path: C:\Windows\system32\ntoskrnl.exe
product: Microsoft® Windows® Operating System
company: Microsoft Corporation
description: NT Kernel & System
Bug check description: This bug check indicates that a fatal hardware error has occurred. This bug check uses the error data that is provided by the Windows Hardware Error Architecture (WHEA).
This is likely to be caused by a hardware problem problem. This problem might be caused by a thermal issue.
The crash took place in the Windows kernel. Possibly this problem is caused by another driver which cannot be identified at this time.

Resolving stop (blue screen) errors in Windows 7

No to je tady zase dílo.
Na zdroj jsem tě upozornil, na podivné osazení pamětí taky, tedy pokud jsi to správně popsal.
Celý ten krám je jedna velké HW splácanina se kterou budou akorát neustále potíže.
Pokud to má záruku a máš krátce, tak to těm umělcům urychleně vrať, nebo otřískej o hlavu!
(jo, žádný antivir, či jiné "vylepšovače" tomu nepomůžou)

To s tou zárukou je fakt,ale to ,že dotyčný používá internet a nemá na počítači antivir je naprosto v pořádku. Já smekám:.(
A potom se lidé diví,že jim jejich mazlíček odmítá poslušnost.:-)
Není sám,komu tato hra dělá problémy,ty samé.Myslím si,že je to samotnou hrou,nějaká chybka,což možné je ve spojení s různě konfigurovanými sestavami.
Nic proti Vám.Přeji krásný den.:-)