Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Hra s Nejlepsi grafikou

Cau, jaka je podle vas hra s Nejlepsi Grafikou ? - NA PC.

a jaka je podle nejlepsi hra na PC,(ktera hodne zaujme? (jako napr, wow hraje kazdy, cs 1.6, a podobne. dik za nazory, hledam hru ktera by me hodne zaujala, uz nevim co hrat :)

Lock. Za ty 4 roky se ledacos změnilo, netřeba tedy reagovat. Pokud někdo cítí potřebu nového srovnání, klidně si může založit nový thread. (L-Core)

Battlefield 3
Far Cry 3
Assassin Creed 3

NEJLEPŠÍ HRA SVĚTA NA GRAFIKU BUDE ALE CRYSIS 3 (Mnooohem náročnější než Battlefield 3 )
Crysis 3 UTÁHNE MÁLO KTERÝ POČÍTAČ .. Ale ten vyjde až v březnu 2013

Ale snad červnu roku 2013-14 vyjde Battlefield 4 .

Ale Crysis 3 zůstane nej .. však uvidíš sám

Mám to na very high (aspoń to tak autor nazval) a fps se mi nějak extra nezměnilo (když to porovnám bez modu).
PC mám:
Intel Core i5 2500K (čtyřjádro 3.3 GHz)
4 GB RAM (DDR3 1333)
GeForce GTX 460 (taktovaná od výrobce)

Autor akorát varuje před přehříváním graf. karty, ale s tím já problém nemám :-)

Děláš si srandu?? Uncharted 3 není FPS hra. Takže už jenom samo o sobě porovnávat tyhle 2 odlišné hry je demence. Jinak si dovolim stejně nesouhlasit. I u crysis 1 mi přijde grafika hezčí, než u u3. A o BF3 ani nemluvim. Bf3 má každopádně nejrealističtější grafiku vůbec. Uncharted 3 se může jít vycpat. Ale obecně je podle mě nejlepší grafický engine cryengine 3. Všichni co říkáte že ne, tak znáte ce3 jen z c2.

Vážně? Mně přijde grafika GTA4 dost průměrná. Stíny i na very high tečkované a hnusné k zblití, kolorizace taky nic moc. Jen ten enb series mod to zachraňuje. Bez něj je to hnus. A ještě ke všemu brutálně náročná hra, na svojí dobu (teď už ani ne) a na svojí grafiku. Prostě hrozně optimalizovaná. Např Crysis 1 je z roku 2007 a vypadá o dost lépe než gta4, nebo far cry 2 je z roku 2008, Crysis warhead. Těch her je hodně... Gta 4 nemá vůbec hezkou grafiku.

no to je tak, když spousta lidí čumí jen na grafiku, jako když jsem viděl GTAIV poprvé tak se mi taky moc nelíbilo, ale časem jsem si zvykl a je v pohodě, např textury mi přijdou hodně slušný (high) při takové rozloze města (bez loading), stíny jsou v pohodě, ostrý jak prase, ale na very high hafo náročný, jinak barevnost GTAIV je taky zvláštní někdy je to skoro černobílé, což je dost mazec navozuje to atmosféru - tomu se říká citlivá práce s barvami, nějaká sračka typu Sleeping Dogs nebo Just Cause 2 je fakt hnus, bych blil, stejně jako z Luny na WIN XP :-D, jinak co je na GTAIV nej je fyzikální engine ten mě fakt baví i po dohrání hry, je to prostě mazec vzít auto a kosit nebohé občany Liber City, rozmazávají se mi o kapotu no krása, nebo když narazím do sloupu a vylítunu z auta taky mazec, ve Sleeping Dogs jsem vyletěl jak pytel sraček wtf? a v Just Cause si ten ***** ******** mohl dát kostým spidermana a bylo by to OK *****.

Hra s nejhezčí grafikou je podle mě U RPG: RISEN 2 U FPS: Battlefield 3 (A co teprv BF4 to bude) potom hitman a Far Cry 3 (ale mohla být i lepší)
Z těhle her mě nejvíce zaujal Risen 2 prostě best příběh mezi RPG potom bych doporučil Fable 3 :D

Momentálně nejhezčí grafiku má asi Assassins Creed IV Black Flag , pokud hrajete na nejvyšší detaily tak budeme mít nerdgasmus jako já

To nemyslíš vážně že ne ?! Pokud hraješ Assassins creed IV black Flag na nejvyšší detaily tak je ta grafika sakra pěkná , Crysis 3 a BF4 si můžou vycpat

To neříkám , že Crysis 3 nevypadá líp , ale mě se prostě líbí víc grafika AC IV Black Flag . A nevím jak vypadá crysis na MAX , protože jsem hrál jenom s nevyjššími detaily a MSAA 4x

Grafika neni vubec podstatna pokud neni tragicka nejdulezitejsi je hratelnost a zabava a v tom call of duty strci vsechny hry do kapsy cod 4 a world at war po multiplayeru je best modern warfare 2 ma nejlepsi mise kam se na to hrabe battlefield 4 akorat grafika a jinak je to hra plna bugu a ta kampan celkove odflakla a kratka gbosts je jasnej vitez v kampani nejaka grafika je fakt nepodstatna.

Naj hra je the Divizion to je topka. Inac je pravda že keď si chcem zahrať hru z peckovou grafikou tak volím ps3 a crysis je ľahšia hra ako BF prešiel som to za 4 noci každý večer asi 5 hodín som to valila a musím povedať že grafika šupa ale ľahké moc

Unity mi nepřišlo ve všech směrech tak vymazlený, třeba postavy nic moc, ale město vypadalo super. To Far Cry 4 má oproti trojce takovou "realistickou" grafiku, ne tak barevný, ale chladnější a vypadá to bombasticky :)) Jinak si teď vzpomínám na Metro: LL, to byla taky bomba. (reduxy jsem ještě nehrál, tak uvidíme)