Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto GTA Záhady

Čau lidi,

Povězte, jaké znáte záhady z GTA ? Nebo jaké weby o nich ?

[mod]Stačí.

Debata o záhadách ve hrách, klidně. Ale vytahování jednotlivých webů asi moc smysl nemá - kromě vyvolávání různic a nepokojů.

Zamykám.

O záhadách konkrétní hry (hledání, vysvětlení atd.) si klidně založ nový thread. Pokud možno bez nějakých v tomto případě opravdu zbytečných pseudo-reklam. (L-Core)[/mod]

loading...

Moc na weby nenadávejte. Já sice s tím nemám žádné zkušenosti, poněvadž jsem jen návštěvník, ale zkuste si něco takového vytvořit sami. Asi to nebude tak lehké, že ? Takovou zkušenost už mám a všech webů na internetu si vážím, které si s tím opravdu práci dali. Rozhodujte se jak chcete, ale negativnost není asi ta správná cesta do budoucnosti.

Pokud používáš Google Chrome a všechny, kromě Internetu Exploreru, tak je jasný, že debilní písničku uslyšíš do pozadí. Já nevim, s prohlížeči jsou velké chyby. Zkus Internet Explorer a hodně chyb se na internetových stránkách zbavíš, kromě debilních názvů webů.

Ty jsi z nějaké sekty nebo co? Přijde mi to tak... chováš se přesně tak, jak když ti jehovista nebízí strážnou věž nebo co to je.
Řekli jsme že ten WEB JE HNUS! Nepřehlednej, graficky na úrovni nepovedenýho blogu, nesmyslně uspořádanej.

a další věc, nikoho to nezajímá! Tak si jdi ty svoje kulturně bohatý moudra prezentovat mezi kamarády a ne na poradnu když nechceš s ničim poradit.

ps. Vážim si tak akorát kvalitních pornostránek a googlu,ale tvýho webu ne.. :D