Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MAFIA III-PC a notebook

Zdravím
Mám předobjednávku mafie 3 (dá se zrušit) a rozhodně bych si jí rád zahrál.

Nedávno vyšly HW požadavky na tuto hru:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

OPERATING SYSTEM: Windows 7 64-bit

INTEL CPU: I5-2500K

AMD CPU: AMD FX-8120

RAM: 6GB

AMD GPU: Radeon HD7870

NVIDIA GPU: GeForce GTX 660

VIDEO MEMORY: 2GB

HD: 50GB (free space)

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

OPERATING SYSTEM: Windows 7 64-bit

INTEL CPU: I7-3770

AMD CPU: AMD FX 8350 4.0 Ghz

RAM: 8 GB AMD

AMD GPU: Radeon R9 290X

NVIDIA GPU: GeForce GTX 780 or GeForce GTX 1060

VIDEO MEMORY: 4GB

HD: 50GB (free space)

můj počítač má:

Operačný systém
Windows 10 Pro 64-bit
CPU
AMD A10-6790K 65 °C
Richland 32nm technológia
RAM
8,00GB Single-kanál DDR3 @ 1197MHz (11-13-13-30)
Základná doska
Gigabyte Technology Co. Ltd. F2A88X-D3H (P0) 28 °C
Grafická karta
M2362D (1680x1050@59Hz)
NVIDIA GeForce GTX 960 (Gigabyte) 33 °C
Úložisko
931GB Western Digital WDC WD10 EZEX-08M2NA0 SATA Disk Device (SATA) 28 °C
119GB ADATA SX 900 SATA Disk Device (SSD) 30 °C
Optické jednotky
HL-DT-ST DVDRAM GH22NS70 SATA CdRom Device
Audio
NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensible) (WDM)

a můj notebook:

Operačný systém
Windows 10 Home 64-bit

CPU
Intel Core i5 @ 2.30GHz 48 °C
Skylake 14nm technológia

RAM
8,00GB

Základná doska
ASUSTeK COMPUTER INC. GL552VX (U3E1) 49 °C

Grafická karta
Generic PnP Monitor (1920x1080@60Hz)
Intel HD Graphics 530 (ASUStek Computer Inc)
4095MB NVIDIA GeForce GTX 950M (ASUStek Computer Inc) 43 °C
Verzia ForceWare: 372.70
SLI vypnuté

Úložisko
931GB Seagate ST1000LM024 HN-M101MBB (SATA) 22 °C
119GB SanDisk SD8SNAT128G1002 (SSD) 28 °C

Optické jednotky
TSSTcorp CDDVDW SU-228HB

Audio
Conexant SmartAudio HD

Chtěl bych se zeptat jestli mi tuto hru počítač nebo notebook rozjede alespoň na ty úplně nejmenší detaily.Zkoušel jsem si test na jedné stránce ale moc tomu nerozumím a radši se zeptám tady.Pokud by mi takovou hru počítač nerozjel tak by jste byli moc hodní kdyby jste mi poradili nějaké komponenty za dobrou cenu aby mi to tu hru rozjelo. Děkuji moc předem.

screeny z testu jsou zde:
https://drive.google.com/open?id=0B393l4m8nUlzRVZV NHFseEtkbEU

Hru ještě nikdo nehrál, takže nikdo neví jak to bude s optimalizací, za druhé hra určitě nebude testována pro notebooky, takže na tvoji odpověď ti nikdo relevantně neodpoví. A to ani žádná webová stránka. Minimální HW nároky jsou poměrně vysoko, což tvůj notebook nesplňuje.

Chápu, že sis hru předobjednal a že se těšíš až si ji zahraješ, ale musím souhlasit s odpovědí Karla. Nic není nemožné. Dokud hra nevyjde, všechno budou jen spekulace. Ostatně, hru máš předobjednanou, tak to můžeš pak vyzkoušet sám.

Řekl bych, že se ti to na PC bez problémů rozběhne. Ale otázka jak....

Nikdy nepřestanu litovat toho, že jsem dohrál Zaklínače 3 na Intel Pentium + 1GB grafice....
Teď kdy mě to PC utáhne na ultra při 60 fps bych si to tak zahrál, ale už to nemá to kouzlo toho prvotního objevování.

Však nemusíš přece vše hrát hned jak to výjde. Později hra bude bez chyb, za polovinu ceny a ještě budeš mít lepší HW a užiješ si hru mnohem více.