Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem H1Z1 nízké FPS

Ahoj.. chtěl jsem se zeptat ohledně nízkých FPS ve hře H1Z1.. Mám tuto grafickou kartu http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid= 640A98CD-0CF0-4191-B75C-CA2800111ADB&lang=eng která je podle mě celkem výkonná ale hra H1Z1 mi klesá někdy až k 25FPS.. Zejména pokud se pohybuji ve městě nebo v lobby kde je vždy okolo 100 až 160 hráčů.. Nastavení mám na medium. Uvědomuji si že je to "early acces" ale takhle nízké FPSka bych opravdu nečekal.. Pokud to mám srovnat tak kamarád na slabší sestavě GTX 960 2G, se 4jádro intel procesorem (MHZ nevím) a 8GB RAM je na tom o 20FPS lépe.. Jinak já mám procesor AMD FX-6300 a 16GB RAM DDR3. Jestli někdo víte co poladit nebo přenastavit aby to běželo lépe.. budu moc rád.

:-D oukej.. vím že je procesor více zatížený ale i tak.. ten kámošovo procík je slabší.. A zítra zjistím kterej přesně má.. Jednou mám lepší grafiku i procesor i když je pro samotnou graifku slabší.. ale to přeci neznamená že mi to půjde hůř ne?

Třeba ti tam na pozadí běží něco, co PC zbytečně vytěžuje (dva antiviry, bitcoin miner, utorrent…).
Třeba je to tím, že hra ještě nevyšla, není odladěná na kdejaký hardware, obsahuje spoustu (i výkonnostních) chyb. Jsi vlastně betatester, tak to napiš vývojářům.

Na PC ti nikdo nevidí, takže jsou to jen mé dohady. Třeba pomůže pohrát si s configy, jak píše někdo výše. Já netuším, EA hry nekupuji (kromě Ylands, což je moje srdcovka).