Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi spustit Payday 2

Nejde mi spustit Payday 2 když to spustím tak se nic neděje ani se to nenačítá pouze se objeví ikonka steamu připravuje se spuštění hry a na steamu v knihovně je pouze u hry napsáno spuštěno a hned to zase zmizí poradte mi prosím někdo co s tím. Díky

1. Možná blbá otázka ale rozbalil jsi ten soubor ze zipu?

2. Soubor vlož defaultně... Steam/steamapps/common/payday 2

Do žádné podložky hry ten soubor nedávej

Když ani to nepomůže zkus naiatalovat direct a c++.. Složka redist v hře {steam si to ale instaluje sám při prvním spuštěním}