Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obdoba čsfd o hrách?

Ahoj, můžete mi poradit stránku (pokud existuje), která by nabízela stejné funkce jako např. čsfd o filmech, ale o hrách. Databáze, kde bych mohl hodnotit snad všechny hry co jsou, zobrazit si je + nějaké ty žebříčky atp..?

Co si dovoluješ mě takhle hned urážet ty nechápavej šašku.. prej rádce :-? Co já můžu vědět, že neznáš hlavní funkce nejznámějšího česko-slovenského internetového portálu A TO MÁŠ HNED V NADPISE!
/ "urážky... Kde tam vidíš zmínku o tom že chceš hodnotit vlastní hry!... urážky" Tady!
"kde bych mohl hodnotit snad všechny hry co jsou, zobrazit si je"

Nepoprskej si klávesnici:puff:. Ten web co ti sem nahodil, tak tam můžeš hodnotit hry, psát recenze a zobrazit si je, plus žebříčky atd. Pokud máš nějaký zvláštní spec. tak je máš zcela jasně uvést. (Dle reakcí ostatních, je vidět že nikdo vlastně nechápe co požaduješ).

Btw. CSFD již nějakej pátek znám a navážet se do něčích znalostí můžeš, až předvedeš že je máš stejné či lepší, ostatně, rádcem můžeš být také.

Nemusí být cz/sk, ještě jednou: Jde mi to abych mohl ohodnotit všechny hry co jsem hrál na jednom místě, v databázi kde bych ke každé měl nějaké informace (popis/screenshoty/videa..) a mohl si je přehledně zobrazit na "svém profilu" případně podle různých kriterií (žánr/rok vydání/ atp...) jako třeba na čsfd. Na Metacritics je mohu ohodnotit, ale dokud nenapíšu recenzi/komentář, tak se mi nikde dosud ohodnocené nezobrazí ( 4 Ratings, "user" hasn't reviewed any games yet.). Já nechci teď, když se někde na rychlo registruji psát recenze na každou hru, starou třeba 10 let a víc..!