Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Točení herních videí

Zdravím všechny, poradna mi již nesčetněkrát pomohla a proto se na ní obracím i já a žádám o názory, rady a postřehy.
Již před rokem jsem začal točit herní videa a neustále se snažím zdokonalovat jejich technickou kvalitu. (nedělám si zde reklamu, nemám z toho žádné peníze, zajímají mě postřehy ostatních lidí)
Dnešním dnem, kdy jsem, dle mého názoru, již dosáhl slušné technické kvality, se obracím na poradnu s prosbou o názor a rady ostatních, jelikož můj vlastní názor nemusí být přesný a může být zkreslený. K zachytávání obrazu z her používám střihovou kartu avermedia, k pořizování zvukového záznamu mikrofon Blue snowball a kameru k pořizování záběru mě samotného jsem pořídil outdoorovou kameru SJCAM, dříve jsem používal fotoaparát, který bohužel neumožňoval natáčení souběžně s nabíjením, což jsem shledal jako překážku.

Prosím vás tedy o své postřehy, rady a názory, popřípadě krátké shlédnutí a zhodnocení technické kvality videa.

Zde je odkaz na můj youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCjb_9qvjDncXZFu0A zwe2MQ

Děkuji všem za odpovědi a vážím si každého smysluplného názoru a každé rady.
S pozdravem, Filip Starý.

Koukal jsem se chvíli na Alana Wakea.

- po grafické a zvukové stránce to máš zpracováno kvalitně, je dobře rozumět tomu, co mluvíš.
- měl jsem dojem, že ale chvílemi nevíš, co mluvit. Je mi jasné, že pokud jsi opravdu hrál AW poprvé a rovnou to točil, bude to tím :) Jak by vypadalo věrohodně, kdybys komentář přidal dodatečně, to netuším.
- jednodušší asi bude komentovat nějakou strategii, budovatelskou hru. V případě akce je to časem hodně monotónní, prostě jdeš/bloudíš a střílíš, to ten komentář nemůže být na nějaké "dílo do čítanek".
- čas 4:00 a následující: 3x za deset vteřin poslouchat "ty vole" mě dorazilo a skončil jsem

To je taky pravda. Taková kombinace starých/nových by byla dobrá. Přeci jen, já, například, než hru koupím, tak v dnešní době absence demo verzí, hru zkouknu prostřednictvím "gameplayů" abych nekupoval zajíce v pytli a pokud autor má smysluplné komentáře a postřehy, tak se vydržím dívat i delší dobu :-)

Absence demo verzi : trosku z jineho soudku,ano na PC asi jo na PS4 v zadnem pripade. Kdyz koupis kvalitni full HD televzi obraz predci i lecktery PC monitor, i tvorba a nasledny komentar tam vypada jinak. Dokonce tento komentar pisi z PS4. Pozdrav od Blackhawk89_CZE gamer on PS4