Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem COD Black Ops HW naroky

* OS: Windows XP, Vista or Windows 7
* CPU: Intel Core 2 Duo @ 2,4 Ghz/ AMD Athlon 64 X2 4800+
* RAM : 2GB
* HDD: 12 GB free disk space
* Sound Card: DirectX 9 Compatibile
* DirectX : 9,0c
* Graphic Cards: nVidia GeForce 8600/ATI Radeon HD 2600

pozadavky splnuju a hra se ni seka, mam procesor core 2 duo 2,52GHz, 2GB RAM a Nvidia Geforce 9800GT. Vsechny dily cod vcetne modern warfare jsem hral na Absolutne HIGHT detaily vcetne AA4x a tak nevim proc se mi black ops sekaji, pritom po graficke strance je to jeste horni nez COD5. nevite cim to muze byt?

Možná taky dochází RAMka (2GB není moc). Ty požadavky jsou akorát na spuštění hry (s minimálními detaily, nízkým fps), ale určitě ne na nějaké high nastavení.

Že hra vypadá mizerně a zároveň je žroutem PC výkonu, se občas stává (špatná optimalizace). Majitelé Saint's Row 2 by mohli vyprávět. Viděl jsem nabušené PC, kde GTA4 jelo velmi slušně a SR2 (které vypadá jak 5 roků stará hra) se cukalo.

Lagy by měl opravit patch, http://www.eurogamer.cz/articles/patch-pro-black-o ps-opravuje-lagy
Steam by to měl udělat automaticky (netuším, zda je Steam potřeba, série CoD i MoH jde zcela mimo mě...).

Mému příteli to jede krásně na nVidii 330 GT ,Intel core 2 Quad Q9300 2,5 Ghz a 4 Gb Ram na rozlišení 1600x1024.S Plnými detailem a krásně bez sekání, maximálně, když je plnej server a má špatně spojení, tak malinké Lagy, ale jinak nic :-)

Tak to buď rád,nepomohlo to totiž všem.Mě i po patchi hra laguje a hlavně ten multiplayer!!
Něco jsem se dočetl,že by teď během víkendu měl být další patch a na dalším se prý pracuje pokud jsem to pochopil správně.

http://www.svethardware.cz/art_doc-7C417F2CECBCB20 CC12577E20074596F.html
Call of Duty: Black Ops není náročná a nemělo by smysl tvrdit opak. Vše má ale dvě strany a pokud budete chtít hrát opravdu na maximální detaily s vyhlazováním a snímkovou frekvencí, která se vždy pohybuje alespoň nad 50, tak budete jistě potřebovat silný procesor. Ten je stěžejním článkem celého systému a ani relativně silné CPU na úrovní Core 2 Duo nemusí vždy stačit pro dosažení kýženého FPS.

Vysoce taktované Core 2 Duo E8500 nestačilo na dnes již zcela obyčejné čtyřjádrové Core 2 Q9650. Poměrně slabého výsledku dosáhl i šestijádrový procesr od AMD, které je sice pro plynulou hru zcela dostučující, ale na výkony Core i7 z dílen Intelu hledí z uctivé vzdálenosti. Socket 1366 osazený obyčejným Core i7 920 se ukazuje jako ta nejlepší možnost pro náročné hráče.