Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhodné zamrzání assassins creed unity

Ahoj , potykam se s problemy v ac unity , at hraju na vysoke , nizke nebo stredni nastaveni , hra se nahodne kousne na 5-10 vterin , jak v narocnych mistech , tak i v oblastech kde neni skoro ani duse ...

Sestava v popisu , budu rad za kazdou vasi radu .. predem diky

Tipuju ze to je hrou, u me se to deje take, i jsem to videl u streameru a youtuberu.. Dle meho spatne optimalizovane nacitani prostredi ktere zahlti Hw na kratkou chvili nez se to rozjede..
U me to ale trva tak 3-4 sekundy ale u jinejch hracu sem to videl klidne i 15 sekund. Neres to, proste Ubisoft.