Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STEAM HRY

kamarad si chtel prodat Item z CS:GO nejde píše mu to tohle: Na svém účtu musíte mít uskutečněný platný nákup, který byl proveden před více než 30 dny. Nesmí však být starší než jeden rok. Dále u Vás nesmíme evidovat žádné platební nesrovnalosti. Podpora služby Steam nemůže toto omezení odstranit.

A ty další dvě podmínky splňuje ?

Nesmí však být starší než jeden rok. Dále u Vás nesmíme evidovat žádné platební nesrovnalosti.

Nejsem si teď jistý, ale má tu hru koupenou přímo ze steamu ? Kdyžtak ale ještě počkej, možná ti někdo poradí fundovaněji.