Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW nenáročná FPS bez podvodníků

Ahoj,

neznáte nějakou nenáročnou FPS MMO hru, nejlíp free2play, kde se admini starají a banují uživatele hacků nebo je jiným způsobem eliminují? Existuje vůbec něco takového bez podvodníků, nebo s jejich minimem? Já došel k závěru, že ne, ale rád bych i Vaše doporučení a rady.

Díky

loading...

Co jsi (pod vůbec) někdy fyzicky "ukradl", musíš vědět sám.

OK, výše uvedenou hru jsi neukradl. Používáním nonSteam verze hry jsi neoprávněně zasáhl do autorského práva (§43 Autorského zákona), trestně to pak spadá pod §230 Trestního zákoníku.

Předpokládám, že jako inteligentní člověk jistě víš, že "krádež software" je jen neprávní, lidová zkratka, jako třeba "pirátění her". Výrazy "krádež/pirát" u soudu nikdo neuslyší.

Není potřeba své osobní frustrace ventilovat za každou cenu. Snažil jsem se, abych se mezi tvé tupé pravičácké svině nezařadil. Snad se mi to povedlo. Kazeň musi byt, no ni?

Nechceš přijmout, o čem píšu. Moderátoři sem politiku nezatáhli, nemusíš ani ty.
V pravidlech máme také uvedeno, že warez se tu neřeší; sám sis tak trochu naběhl, ne?

K dotazu: já ti poradit nemohu, ani kdybys měl CS křišťálově čistý. Multiplayer nehraju (jen doma s manželkou, Doom 1: 1000x e1m1).

Aha, další samozvaný admin, co ví "samozřejmě" všechno. Dokonce i to, co jsem si nainstaloval a hraju :-D
Něco jako posudkový "lékař" při hodnocení pacientova stavu, aniž by jej viděl nebo dokonce vyšetřil. :-)
Takových "nakakám" kýbl ;-) Pro tvou informaci, raději jsem to vymazal, abych nemohl být nařknut zdejší komunitou z domělého pirátství, jelikož rady od "rádců" a výš, na rozdíl od posměchu, se zde očividně nedočkám.

Tady se nemá co kdo "dohodnout" a debaty jsou vedle. Tady platí určitá pravidla a bylo by dobré je dodržovat.

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:

vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
sexuálně orientované
týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
reklamního charakteru
odlišné od zaměření fóra

Provozovatel je oprávněn dočasně nebo trvale zablokovat účet uživatele, který poruší pravidla uvedená v tomto dokumentu.

Ostřejší slova již padaly výše. A znova opakuji, komu se tu cokoliv nelíbí, nemusí sem přece lézt. I pohár trpělivosti tolerantního administrátora může přetéci.

Na rovinu - můžeš držet hubu. Admini jsou prakticky zakladatelé a tvůrci celé poradny, tudíž jakožto páni domáci mají naprostý právo si určit pravidla a vyhazovat návštěvníky. Moderátoři na tom jsou často podobně, většina z nás to tu drží od počátku. Když pak přijde nějakej tlučhuba a začne si vyskakovat, máme právo ho utnout, ať se ti to líbí, či ne. Taky by se ti nelíbilo, kdyby ti návštěva srala uprostřed obýváku.

"...FPS bez podvodníků"

Na každú hru raz nejaký zručný chlapíci vytvoria cheaty, či pri MP budú podvádzať..podľa mňa ani neexistuje hra ktorá by bola bez podvodníkov(cheatery)..nato predsa boh vymyslel adminov aby takých hráčov eliminovali...

Chce to najít si MP hru, která člověka baví, a taky skupinu lidí (ideálně, když se - byť virtuálně - znají) a založit si vlastní server.

Kdysi na GTASA fóru jsme to tak měli. Vše vyloženě pro pozvané, určený scénář/modifikace. Pak problém není; známí si sami sobě hru kazit nebudou. Ale hrát na veřejném serveru? Hnus. Proto taky veškerý akční MP ignoruji (nepočítám ježdění v autech typu Trackmania).

Pár věcí jsme měli i tady na Poradně. Když se skupina lidí domluví, není až tak velký problém nějaký server spustit. Musí se o to ale někdo starat.