Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim - problém s uložením

Hraju Skyrim a v té jeskyní kde je ta zlatá blbost jsem si uložil hru u tý věci co se hrozně rychle otočí a nabodne vás a hned jak jsem to zase zapnul tak mě to zabilo a teď vždycky když se mi otevře to uložení tak mě to zabije aniž bych mohl něco dělat.Jsem už docela daleko a nevím co s tím.jedinej jinej save co tam mam je ze začátku hry.Nevěděl by někdo co s tím?Díky za odpověď
Změna předmětu, původně: Problém s uložením (L-Core)

Nevím, co za zlatou blbost máš na mysli, ale bez cheatů s tím asi nic neuděláš. Pro příště ale doporučuji nastavit v menu alespoň automatické ukládání při cestování.

Otevři si konzoli tlačítkem ";" (obvykle pod Escapem).
Napiš tim a potvrď Enterem. Je to cheat na nesmrtelnost.
Pak můžeš ještě zkusit teleport, napiš třeba coc whiterunorigin a teleportuješ se do Bílého Průsmyku.

U toho se samozřejmě předpokladá, že stihneš alespoň otevřít konzoli po nahrání uložené hry, než tě to zabije. Jinak mě nic nepadá.

tgm - toggle god mode
tim - toggle immortal mode

Rozdíl mezi tím je, že hráče v god módu nelze zranit, neubírá se mu mana, stamina, má neomezenou nosnost a neomezeno šípů. Hráč může být zraněn pouze naskriptovaným zraněním. Hráč v immortal módu je pouze nesmrtelný, a to v tom smyslu, že může být i zraněn, ale nezemře, když mu zdraví klesne na nulu.