Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem call of duty 4 - chyba při instalaci (zásek u updating component registration)

Ahoj, chci si nainstalovat CoD4 (GOTY edice), zadám cd key, spustí se instalace, ale zasekne se ihned na "updating component registration".. nechal jsem to asi půl hodiny a nic, přitom celou dobu jedou otáčky disku naplno.

Děje se to, ať volím umístění D:\Hry i defaultní (C:\Program Files (x86))
ať volím instalaci PunkBusteru nebo ne

disk poškrábaný zdá se není

zkoušel jsem instalátor spouštět jak přes autorun, tak přes setup.exe spuštěný jako správce

windows 8.1 Pro N

Ahoj, měl sem ted problem stim samým no a vyřešilo se to takhle :D ::: jak se ti to sekne tak dej cancel počkej až se ti zobrazi okno jestli chceš opravdu ukončit instalaci tak dej že ne a ono by to mělo hned na to pokračovat :D
Já sem tu instalaci zkoušel tak 3x a vždycky sem dal cancel (mimochodem to taky trva než se ti to okno zobrazi :D) no a pravě po 4
sem z prdele dal že setup nechci ukončit a hra se začla doinstalovat tak nevim co to je :D .
Každopádně hra už nyní nainstalována :)