Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Unturned - Nejde spustit..

Dobrý den .. Dnes jsme si s kámošem chtěli zahrát Free to Play hru na steamu Unturned ale co se nestane .. Hra se zapne a hned vypne .. Oběví se jen čistě bílé okénko a pak hops a vypnuto..

A sakra .. chytrej :D to budu zakladát nový dotaz když mám úplně stejný problém jako tady Magneťák ... takže si to co napsal on zkopíruju a založím nový dotaz .. jak chytré :) to je asi fakt lepší si počkat až se tu ukáže on nebo někdo kdo ví co s tím :))

Ačkoliv taky nejsem zastánce "oživování" starých témat, kdyby si udělal nové, vlastní téma, přišli by zase jiní rejpalové, kteří by mu poslali link a napsali mu " Neptej se když už to tu máš zodpovězený, trotle. Hledej" apod.