Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem the sims 2 a WV

zdravím naistaloval jsem si hru The Sims 2 a nejde mi spustit hlási mi too nějakém známem problému s kopatibilitou neni na to nejaky patch nebo nejaky dolnek pod kterym by hra sla spustit??

Nejdřív porovnat požadavky na hru s tvým PC. Kouknout do manuálu ke hře co podporuje, jestli není nějaký problém u nějakého operačního systému. Taky zkontrolovat jestli jsou aktualizované ovladače chipsetu a grafiky. Jestli je nějaký patch se můžeš taky mrknout někam sám (občas to chce taky trochu vlastní iniciativy)