Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Technicke otazky ohladom PS3

nazdar, mam 2 otazky ohladom playstation 3

1. po instalacii Linuxu na ps3 daju sa normalne nadalej spustat ps3 hry?

2. po nainstalovani Linuxu - da sa tam hodit VLC player a prehravat normalne filmy?

pytam sa preto ze ps3 tak ako je nie je schopna prehrat ani polovicu formatov (wmv, mpq, mov...) jedine co mi to prehra je mp4, popripade divx, xvid

dik moc

1) da se prepnout zpet na PS3 operacni system, ten tou operaci nemazes (to ani nejde, je v 16MB flesce, kterou jine systemy nevidi), ten tam porad zustava
2) da se to, ale je tu jeden zadrhel. PS3 jako takova ma strasne malo operacni pameti. 256MB, coz je pro jakoukoli cinnost dost malo. SONY neuvolnila ovladace/dokumentace ke grafickym cipum/kartam, ktere tam ma a ktere z drtive vetsiny mohou za uzasne vypadajici hry. Procesor to ma take silny a ty hry jsou skratka psane tak, aby te RAM tolik nepotrebovaly. Takze zadna hardwarova accelerace videa, bohuzel je to na tom dost poznat.