Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:GO ranking

Zdravim
Chci se zeptat co to je za blbost v cs:go vyhraji 3 hry za sebou potom 1 prohraji a dostanu demote z gold nova 4 do 3...
Sak to je vysmech
Ma tu nekdo stim zkusenosti ?

Záleží, jaký rank máš a proti jakému týmu (jeho průměrný rank) jsi vyhrál. Rovněž taky záleží na tom, kolik kol bylo v zápase vítězných; za výhru nad týmem s lepším rankem (průměr), než ve kterém jsi momentálně ty, získáš více bodů, než za výhru nad týmem s nižším rankem (průměr).
Osobně jsem (teda spíše bratr) pořád v Legendary Eagle, sem tam prohraješ - klesneš do D.M.Guardian, sem tam vyhraješ a stoupneš do Legendary Eagle Master. Myslím, že to nějak neřešíme a ani nepočítáme.

Jinak o systému ELO si můžeš něco načíst zde.

36 výhier a silver elite

Tak to bych nechtěl, já po 10 vyhrách měl Sherifa a teď jsem global :D

Jinak jo, systém ranku v CS:GO je trošku složitější než se zdá, záleží na mnoha faktorech pro rank up/derank, jako je MVP, hráči proti kterým hraješ(jejich rank) a celkově tvoje užitečnost v teamu (k/d , assisty), prostě je v tom mnoho faktorů

Tak to je pěkný blábol.. to co tu píšeš.. že záleží na k/d, assistech..?
Tvoje skóre je to jediné s čím rank (ELO) vůbec nepracuje .. a u MVP je to sporné..

Hlavní a s velkou pravděpodobností i jediný faktor,
ovlivňující rank, jsou vyhraná/prohraná kola !!
Je známo hodně případů, kdy hráči dostali rank-up z remízy
nebo dokonce i z prohry.
O skóre ani nemluvím, byl to poslední hráč v týmu, skóre 2/2/27 .. Rank Up !!

Shrnu ti-to...
Pokud vyhraješ 5 her proti nižším rankům např. 16-12, 16-14, atd..
Tvoje ELO body za tyto zápasy jsou buď nulové nebo záporné...
Jelikož za prohraná kola jsi mohl ztratit více bodů, než jsi získal za ta vyhraná.
Tím pádem pak někdy stačí, i jedna prohra a máš derank (dokonce ani prohrát nemusíš, pokud budeš GN4 a budeš hrát s kámošem silverem).. ;)

,,virten,, 2 věcy ...
1) nevěřím tomu, že hráč kterí neví jak funguje rank system, může dosáhnout na Global Elite rank
2) pokud tomu tak opravdu je, můžu k tomu jen dodat ,,ať žije boosting,,

Větší blbosti jsi napsat nemohl. To, že nechápeš jak něco funguje je jedna věc. V těch případech je lepší držet hubu a přenechat místo jiným. Ale to, že si hraješ na znalého a píšeš totální nesmysly je druhá věc a měl by ses jí hned vzdát.

Pro všechny: To, co napsal C4r7oN je totální blbost a z těch řádků, které napsal si vemte maximálně tak to, že ne vše na internetu je pravda.

Píšu že vím jak funguje ,,ELO rating,, .. o valve nepadlo ani slovo..

A co se tyce vyher proti slabsim hracum, a pripadnem minusoivem pridelu,
logicky to vyplývá z pravděpodobnosti na výhru,
se kterou počítá ELO..
Jenom plácnu čísla, Gold Nova 4 má 2 000 b. a hraje proti Gold Nova1 1 700b.
Bodový rozdíl mezi nimi činí 300b. (s největší pravděpodobností to možná bude více),
při takovém rozdílu,
už je šance na výhru slabšího hráče něco kolem 20%.

Tzn. že hráč GN4 dostane za výhru +-8 ale za prohru ztratí +-20
a obráceně hráč GN1 za výhru dostane +-20 a za prohru ztratí +-8
Pokud dojde na remízu, GN4 ztratí +-2 a GN1 získá +-2

Jelikož jsem byl svědkem obou případů, rank-up z remízy i prohry.
Vypadá to že se ELO body rozdělují za vyhranná prohranná kola (ne celkově za zápasy)
tím pádem můžeš i přes výhru odejít se zápornýmy body. (těch 5 zápasů je jen příkladné číslo, samozřejmě záleží na tvém momentálním ratingu, v závislosti na tom to může být více nebo méně zápasů)

K čemu ti pak jsou obecné domněnky o ELO rating systému, když "opakuji" Valve nikdy nezvěřejnilo, jak jejich systém pracuje? Všechno co tu píšeš si jen představuješ ve své hlavě a snažíš se svým názorem nakazit ostatní.

Kdybys ve svých postech napsal, že je to tvůj osobní názor na to, jak CS:GO elo systém funguje, neřeknu ani slovo. Ty tu ale bohužel píšeš své názory, jak kdyby to byla jediná pravda na světě. V takovém případě jsi vcelku nedůvěryhodný pisatel.

Já nepíšu své názory.. píšu jak funguje ELO rating ..
systém elo se v prakticky stejné podobě, využívá v mnoha soutěžních hrách, pro označení výkonosti hráčů.
Můžete znát například už z kulečníku který se dal hrát na ICQ.. :)

A pokud mi tu někdo chce tvrdit, že valve, si vypracovávalo o dost složitější vzorec,
který by místo vyhranných zápasů (nebo kol), ještě navíc pracoval s K/A/D, a MVP.
Tak musíte uznat, že by to bylo přinejmenším zbytečné.. a z vlastní zkušenosti vidím,
že K/D na rank-up/derank vliv nemá ..

Dalším příkladem je boosting.. potkáte hráče který je DMG, ale hraje s bídou jako GN4..
jak je to asi možné?.. snadno potahal ho někdo lepší (ať už kamárád zadarmo, nebo někdo za peníze)..
To je si myslím dostatečný důkaz toho, že skóre hráče, je zcela zanedbatelným (nejspíš vůbec nepočítaným faktorem)..

Myslím že všechny okolnosti nasvědčují tomu, že to co jsem tu napsal je pravda
a dle mého názoru to dostatečně obhájil :)
Nebo máte ještě další dotazy?.. čím více lidí se zapojí do diskuze,
tím spíše se dopracujeme k pravdě ;)

Vytrhnout z (zřejmě nepochopeného) kontextu část věty.. a snažit se ji použít proti mě, není součástí diskuze..

Bylo to myšleno tak, že na každý dotaz, jsem dodal patřičný arument,
podložený na základě zkušeností ze hry.

Takže pokud by někdo ještě pochyboval o tom co jsem napsal, rád přivítám jeho dotaz/argument,
a dodám odpoveď, případně protiargument, opět podložený na základě zkušeností ze hry.

Z toho co jsi tu psal musim uznat, ze ti chybi znalosti jak elementarni, tak formalni logiky. A argumentovat na zaklade zkusenosti ze hry? Argumentuje se fakty, ne subjektivnim pohledem na zaklade omezenych zkusenosti jedince.

Ohledne K/D - na 99,999% na nem zalezi. Zucastnil jsem se pokusu, kdy jsme meli 5 novych accountu v teamu a hral jen jeden zatimco zbytek sedel na spawnu. Po 10ti compech byl "afk" hraci umisteni v silveru zatimco ten jediny co hral byl mg1...

Takhle nějak funguje i víra. Věříš tomu, ale přitom to je blbost a spekulace.

Bez jasného důkazu pravomocnou osobou ze společnosti Valve to je stále jen předmět spekulací a zde přítomný expert si může myslet co chce.
Elo rating nefunguje v každé hře stejně. Funguje podle toho jak si ho nastaví daný výrobce hry/systému hodnocení.
Jinak opakovaná lež se může stát pravdou. Nejhorší je když si to kolikrát myslí samotná osoba a nikdo jiný pravdu nemá.
(to že tipneš nějaká čísla a hodíš tam nějaká procenta nezmění to, že nevíš jak funguje přesně elo rating cs:go) A pokud tady začneš cpát elo rating nějaké tvé hry a tvých domněnek tak je to pro tento thread zbytečné. A pokud nepoznáš rozdíl mezi Valve a Cs:go tak už sem nepiš. Dáváš příklad ranků z Cs:Go a pak řekneš že o Valve nepadlo ani slovo... Běž začít googlit trochu. Elo rating není jednotný pro všechny hry na internetu. Nebuď debil.

Btw:To že nevíš jak funguje elo rating, tak to neznamená, že musíš být vyboostěný. Tahle hra není jen o tom.
Někteří milionáři na světe dodnes neví jaký je rozdíl mezi čistou a hrubou mzdou,ale to je nedělá méně úspěšnými v tom co dělají.
Klidně si to vyšaškuj na internetu.

Tvůj případ kdy ses snažil vysvětlit elo rating je pouze spekulace. A spekulovat můžeš jak chceš. Už jen když dáš do svých vět sousloví "s velkou pravděpodobností" tak se z toho stává spekulace.