Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem minecraft->forge->1.7.10->nejde

ahojte,
nevím jestli vám jde forge na 1.7.10, ale mne nejde vždy když instaluji installerem forge na 1.7.10 a začnu hrát nahodí to MOJANG a potom se objeví takový malí čtverec v rohu(vypadá jako zmenšené pozadí na uvodní straně). nevíte jak mám tento problém vyřešit ?

Zkus tohle.. když spouštíš minecraft.. tak ještě než klikneš na play.. tak vleco dole si volíš verzi minecraftu.. v tomhle případě tam máš "1.7.10" a hned nalevo od té lišty s výběrem verze, je tlačítko edit profile, to rozklikni a oběví se tí záložka "profile editor" úplně dole na té záložce je kolonka "JVM Arguments" tu zaškrtní a napiš do ní "-Dforge.forceNoStencil=true" bez uvozovek.. dej "uložit profil" a hra by měla šlapat jak má ;-)

Forge s MC 1.7.10 musí fungovat úplně normálně.
Instaluješ to jak máš? A zkoušíš to s kompatibilní verzi Forge?
http://files.minecraftforge.net/maven/net/minecraf tforge/forge/index_1.7.10.html

Zazálohuj si adresář .minecraft a zkus to úplně od začátku. MC 1.7.10, spustit, zavřít. Forge, spustit, zavřít.

Zkušenosti s 1.7.10 moc nemám, jen jsem kdysi zkoušel nějaké forfácké modifikace (šikminy, lešení). Dnes jedu 1.8, s Optifine a LiteLoaderem. Zkoušel jsem i 1.8 + Optifine + Forge + LiteLoader a fungovalo mi to, ale po delším boji.

Ty máš problém s Forge 1.7.10?

Pokud ne, založ si svoje téma a prozraď i něco o verzi MC, modifikacích a hlavně hardware toho notebooku. A tu chybu také nemusíš tajit. Hodilo by se popsat i tvé internetové připojení a kolik věcí njednou na internetu provozuješ (Skype, torrenty, MC…)