Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Unturned coop

zdravim nedavno jsem si stahl hru Unturned ale singl me nebavil tak jsem založil server přes hamachi a jak se tam kamoš připojil tak vše bylo OK ale po chvili mi rikal ze ma mensi lagy a pak se mu stavalo že nemohl psat ani nastoupit do auta tak se musel recoonetnou ale pořad mu to dělalo tak jsem mu řekl at založi server on ale delalo to stejne chyby až na to že když založil server on tak to ty chyby začalo dělat dřive
tak se vas ptam jestli neni nejaky zpusob jak zabranit tomu aby tam byly take lagy
PS.RAM:
on:2GB ddr2 a windows 7
ja:3GB ddr2 (mam jen použitelne 2,75 ale nevim proč) a Windows Xp

muj počitač:
CPU:AMD sempron 3800+ 2.2Ghz
graf.karta:ati radeon x1300
kamaraduv počitač:
CPU:AMD Athlon X2 3.0Ghz
Graf.karta:Ati radeon HD 3600
a zadne addony nebo neco takoveho nemame proste jen jsme stahli hru nic vic a rychlost internetu fakt nevim ale ja stahuji max 1.1Mbs a on maximalne 500Kbs