Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim problém s Magnovou hůlkou

Zdravím. Prosím mohl by mi nekdo poradim s úkolem ve Elder Scrolls V (Skyrim) jmenuje se Magnovo oko kde musím zabít nepřítele jménem Morokei a má,když ho zabiju u něj být Magnusova hůlka,ale nikdy u něj neni,když ho zabiju. Vždycky tam je jen jeho maska prášek a zlaťáky,ale ta hůlka nikde. Už jsem zkoušel i načíst hru kus předtím,abych tam šel znova, tak sem to zkusil a to samí furt ji u něj nenachazim,tak vás žádám o radu jak ji mam dodstat.Předem děkuji za odpověď.

Ano vím o co jde měl jsem podobný problém s pirátskou mapou viz. dlc Drakorozený. Ale toto by se mělo vyřešit za a) pomocí konzole do které zadáte ID předmětu si jej přidat- player.additem 035369 1 ....
a nebo za b) Přeskočit quest opět užitím konzole ale to je na dlouhé vysvětlování a to spíše nechám pokud nebude fungovat první varianta

Taky jsem měla problém, ale vyřešila jsem to tím, že jsem ze hry odebrala čeśtinu. Ale pak nastal problém.. chci používat Magnovu hůl a mít češtinu. Tak jsem pracnou metodou pokus omyl přišla na tohle. Pokud jste do Sykrimu dávali češtinu pomocí složky data a jejich podsložky Interface a Strings, tak ve složce strings nenahrazujte soubor : Update_English.ILSTRINGS . Nechte tam ten původní anglický :-) . Ve hře se to projeví tak, že zmíněná hůl má své anglické jméno a pár dalších míst a věcí, ale není to tak rozsáhlé. V češtině pro skyrim jsem našla docela hodně chyb, ale tohle mi to vyřešilo.

Zdravím vespolek...mám taky problém s Magnovou holí... frajera co jí vlastní sejmu občas jí v ruce má občas ne ale i když jí fyzicky vidím tak nejde sebrat hra má en dub a cz tit upřímně není originálka (jo vím že se to nesmí a upříměn pokud mi někdo poradí jestli po instalaci orig ze steamu budu pokračovat tam kde jsem skončil rád si za tu hru zaplatím protože me fakt baví) našel jsem poznámkový blok ve kterém u sLanguage=ENGLISH a jak odebrat cz tit nebo změnit na en nebo cokoli co by mi pomohlo nevím/neumím byl by někdo tak moc hodný a poradil? děkuji komukoliv