Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lotr battle for middle earth 2

Zdravím mám problém asi s HW když tuto hru hraji po hamachi ze svími kamarady tak vše je ok. Ale jakmile se setkají 2-3 větší armady hra se začně nesnesitelně sekat.

Info o pc:
amd sempron 3000+ 1.8 ghz
1gb ram 800mhz
Geforce 6600 gt OC 550/1100 + dobré chlazení

Kamarád má stejný procesor jen lepsí GK a o 1 gb ramek víc a jede mu to v pohodě.
Ovladače na GK mám nejnovější co jdou tak v čem je problém v čem je příčina toho nesnesitelného sekání při větším počtu jednotek. Hru mám nastavenou na minimum.
Na o hodně starsím pc to zas tak strasny nebylo.
Děkuji všem za jakoukoliv radu.

Tuhle gamesku jsem svého času taky hrával po síti s přáteli. A z mých zkušeností vím, že když hru založil slabší PC, tak se sekala ( všem ), když ji založil silnější PC tak se nesekala. Detaily o PC si už nepamatuju, ale byly to plus mínus 1.7 dvoujádra... 2 GB RAM.