Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problém se spuštěním Anno 1404

Ahoj Stáhl jsem si Anno 1404 a normálně nainstaloval.Do adresáře jsem nainstaloval i patch na spuštění hry.Na windows xp mi to funguje ale na notebooku na vistách home premium mi to nejde a furt to po mě chce cdklic kterej by to chtit nemelo po tom patchi.Nevite nekdo co s tim???

Tak to máš blbé ale. Tady ti nikdo určitě na 100% neporadí,protože
za a) pravidla poradny
terms

b) si uvědom, že někdo na této hře tvrdě pracoval a že ho tím okrádáš.

c) Ta hra (jelikož jí mám i já) má internetovou ochranu. Tu ochranu určitě neobejdeš! Proto ti to nejde.

d)Se divím, že moderátoři to tu ještě nezamkly.

Jestli čekáš na odpověď, tak se nedočkáš.

No sice chápu tvoje rozhořčení nad piráty ,ale tak mi doporuč nějakou poradnu pro piráty a je to.Chtěl sem vyzkoušet všechno, řeknu ti ale zase třeba mojí zkušenost s orginálkama.Koupil jsem si v JRC orginálku Kotor2 chtěl jsem to nainstalovat a házelo mi to chybu na 2CD při instalaci.No tak jsem nevěděl co s tím.tak sem si sehnal tzv pirátskou kopii a ta mi šla bez problému.Když jsem šel do JRC tak to vůbec nikoho nezajímalo bylo to asi po měsíci co jsem ji kupoval protože jsem zkoušel různé rady odevšad.No od té doby si orginálky skoro nekupuji.Až na to Cod2 kde mi zase orginální cdklíč hlásil že je neorginální no.Tolik asi moje zkušenost.Promiňtě že jsem se tak vyblil.:)

[mod]Je to nevýhoda "patchů", že nefungují ve všech OS. Warez se zde skutečně neřeší, je mi líto. (Zarniwúp)[/mod]