Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far Cry 3 patch

Dobrý den, abych uvedl do problému. Před nějakou dobou jsem dostal od kamaráda hru Far Cry 3 a teprve dnes jsem ji objevil ve skříni a nainstaloval. Hra mi nabídla patch na verzi 1.0.2 a tak jsem ji updatoval. Ale probléb je v tom že instalace se nedokončí a napíše mi "nemohu získat info o čísle verze" a ukončí se. Na různých fórech jsem se dočetl že to je chybou v registru, ale nikde nepíšou jak to zpravit.
Mám Win 7 sp1
Ram 4GB
CPU intel core i5
Grafika Nvidia GT 555M
Dopředu píši že přeinstalovat jsem zkoušel a nepomohlo a drivery mám aktualizované.
Děkuji.

našel sem tenhle návod, ale netušim jestli funguje:

1- Go to regedit
2- Find the folder: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Farcry 3, and make sure the path in InstallDir and the Version number are correct.
2.1- Then go to HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Wow6432Node\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\Uninstall
2.2- Create a new key in this folder named {E3B9C5A9-BD7A-4B56-B754-FAEA7DD6FA88} exactly like this. Then in the new key you just created, make a new string named DisplayVersion, and set it value to the version of the game you have(1.00 or 1.01). Then launch the update file (1.01 or 1.02) and it should work.