Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte názov hry pls.

Kedysi dávnejšie bola hra (vypadalo to niečo ako mix adventúry a hry z pohľadu 3-tej osoby) kde po zabití sa hlavný hrdina dokázal prevteliť do hociktorého okoloidúceho. Ani za boha si neviem spomenúť na názov hry. Poradíte borci ? Je to z roku cca 2000 +/-. THX

Rad bych vyuzil tohoto tématu,at nezakladam nove
Kdysi sme hrali na Playstotionu 1 takovou Adventure nebo bojovku,šlo to hrat na dva,zabijeli se tam takovi prasata a ritiři ,nakonci prvniho kola byl BOSS s palcátem a kdyz jsme ho porazili,mohli jsme si koupit neco v obchodě,do kterého jsme se dostali.
Este si pamatuju,ze v 3. kole byli pavouci a taky usek,kde se šlo po mostě a tam vyskakovali krokodyli se štítem a mačetou,vím,moc sem to neupřesnil,ale vzpomene si někdo ?